Hotelity jobs

Senior F&B Manager

Full-time
Posted: 10.06.2019
HOTELITY s.r.o.

Salary offer (brutto)

1800 EUR/monthly wage (gross) - base

Start date

open to negotiation

Job location

Banská Štiavnica District, Banská Bystrica Region, Slovak Republic

Rezort so 4 * hotelom a športovým areálom

Information about job
  • Job location:
  • Work area/department:
    Hotels and restaurants,   F & B - Management
  • Salary offer (brutto):
  • Start date:
  • Type of work agreement:
    Full-time
  • Job description, rights and responsibilities:
    F&B manažér je zodpovedný za celkovú koordináciu jednotlivých oddelení (konferencie, bankety, firemné akcie) v rámci rezortu, koordinuje tieto aktivity na dennej báze, napomáha klientom pri plánovaní ich akcií a s výberom menu.Stará sa o lokálne skupiny zastrešuje servis a reputáciu rezortu a vystupuje ako reprezentatívna osoba manažmentu hotela.
    Náplň práce::
    • Zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných tržieb, nákladov a celkovej profitability
    • Vybavovanie požiadaviek zákazníkov na dennej báze
    • Zodpovednosť za včasnú analýzu F&B cien v súvislosti s konkurenciou
    • Zúčastňovanie sa na marketingových aktivitách rezortu
    • Starostlivosť sa o potenciálnych a existujúcich zákazníkov
    • Zabezpečenie a rozvoj kontroly procedúr na jednotlivých oddeleniach
    • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov dopytov
    • Spolupráca so všetkými skupinami, ktoré majú akciu v stredisku, plní špecifické požiadavky, ktoré sa týkajú servisu a miesta konania akcie.
    • Dohľad na bežnú dennú administratívnu prácu vyplývajúcu z už nakontrahovaných zmlúv a návrhov.
    • Zodpovednosť za oddelenie, dodržiavanie platobnej politiky spoločnosti
    • Príprava a vyhodnotenie predpokladov tržieb
    • Asistencia pri tvorbe cenových ponúk
    • Zúčastňovanie sa pri plánovaní rozpočtov
    • Plnenie úloh pridelených riaditeľom hotela
  • Other benefits:
    • Možnosť zamestnaneckého ubytovania
    Plat 1.600-2.000 EUR brutto podľa skúseností
Job requirements
  • Education requirements:
    secondary school with A-levels
  • Language skills requirements:
    • English - advanced
  • Administrative and economic skills requirements:
    • Invoicing
    • Cash register
    • Warehouse Management
  • Required experience:
    3-5 years
  • Additional information about work experience:
    • Požadovaná prax na pozícii/v odbore minimálne 4 roky
    • Skúsenosť s riadením pracovného tímu
    • Skúsenoť zo zahraničia výhodou
    • Ovládanie práce s PC – Word, Excel, PowerPoint, Outlook Internet - expert
    • Blue Gastro a Horec - expert
  • Personality abilities and skills:
    • Manažérske zručnosti
    • Proklientská orientácia
    • Schopnosť rýchlo a racionálne sa rozhodovať
    • Príjemné vystupovanie, výborné komunikačné zručnosti
    • Vysoká profesionalita a lojalita
    • Flexibilita
    • Samostatnosť, zodpovednosť
    • Ochota, záujem a chuť do práce
    • Preferujeme kandidáta s kladným vzťahom k horám a športu
  • Driving license:
    B
Company information
  • Company:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Contact:
    Zuzana Kvočeková

Expired offer, it is not possible to apply