Hotelity jobs

Typovač dát - pol.úväzok 17:30 - 21:30

brigáda
Posted: 01.09.2019
Slovak Parcel Service

Salary offer (brutto)

427.50 / mesiac

Start date

2019.09.01 - 2019.10.01

Job location

Ivanka pri Dunaji

Zaujíma Ťa svet prepravy expresných zásielok?

Do svojho tímu prijmeme typovača dát na polovičný úväzok.

Náplň práce a zodpovednosti:

• zadávanie dát do interného programu,
• kontrola správnosti vložených údajov,
• komunikácia s ostatnými strediskami vrámci spoločnosti.

Pracovná doba od 17:30 do 21:30, 5 dní v týždni, od pondelka do piatku.

Mzda: 427,50 € brutto mesačne.
Mzdu tvorí 285,- € základ + 142,50 € prémie, prémie sú vyplácané pravidelne každý mesiac.

Nachádzame sa v logistickom centre Bratislava, hneď za Bratislavou na Seneckej ceste, 2 km pred Ivankou pri Dunaji.
Je dostupné aj hromadnou dopravou z Bratislavy a okolia, zastávka "Logistické centrum, Bratislava", spoj si ľahko nájdeš na www.cp.sk.

Zamestnanecké výhody, ktoré u nás máš:
- stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- dlhodobú perspektívu zamestnania
- odborné zaškolenie
- prácu v príjemnom a profesionálnom kolektíve
- príjemné a čisté kancelárske priestory
- parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti
- dostupnosť hromadnej dopravy

Information about job
  • Počet voľných miest:
    1
  • Požiadavky:
    Požiadavky na uchádzača: - minimálne SŠ vzdelanie - študent vysokej školy - Word, Excel - základy - anglický jazyk - základy (A1) - zodpovednosť, spoľahlivosť - presnosť a precíznosť - znalosť strojopisu - výhodou - práca je vhodná aj pre absolventov bez praxe - dochvíľnosť v práci Práca je vhodná napr. pre študentov VŠ, alebo ako vedľajší pracovný pomer pre ľudí s menej náročnou prácou cez deň, ktorí majú možnosť každý večer od pondelka do piatku sa venovať administratívnej práci. Víkendy a sviatky sú voľné.
  • Kategória:
    Administratívne práce
  • Zmluvný vzťah:
    Trvalý pracovný pomer

Reply to offer.